3B House W/Pool - San Miguel De Allende Magic Town
3B House W/Pool - San Miguel De Allende Magic Town villa is gesitueerd binnen 15 minuten wandelen van het La Otra Cara de México en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Het hart van San Miguel de Allende kan worden bereikt in 20 minuten lopen van dit vakantiehuis, en cultuurgerichte locaties zoals het La Esquina Museo del Juguete Popular Mexicano liggen binnen minder dan 1 km verderop. Gasten kunnen een bezoek brengen aan het uitkijkpunt El Mirador, binnen een paar straten van deze villa, of een kijkje nemen bij de Plaza de la Constitución, binnen 20 minuten loopafstand. Winkelliefhebbers zullen genieten van de locatie op ongeveer 1,1 km verwijderd van de Mercado de Artesanías.
3B House W/Pool - San Miguel De Allende Magic Town villa biedt onder andere koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven om zelf te koken. Dila's Restaurant met Sri Lankaanse gerechten specialiteiten ligt binnen 12 minuten wandelen ervandaan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Capilla de la Santa Cruz del Chorro1004 km
- OAK Tasting Room1246 km
- Chorro's trip1064 km
- Museo De La Mascara Rogelocos637 km
- Plaza de Toros San Miguel1168 km
- El Charco del Ingenio836 km
- Fuente de la Sirena1057 km
- Allende Garden1221 km
- Luchthavens
- Queretaro de Arteaga Luchthaven85 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in 3B House W/Pool - San Miguel De Allende Magic Town Villa?
3B House W/Pool - San Miguel De Allende Magic Town Villa biedt privé parkeergelegenheid waar u uw auto kunt achterlaten. - ❓
Hoe ver is Queretaro de Arteaga van 3B House W/Pool - San Miguel De Allende Magic Town Villa?
Er is een 85-km afstand tussen Queretaro de Arteaga en 3B House W/Pool - San Miguel De Allende Magic Town Villa. - ❓
Welke betaalmethoden worden door 3B House W/Pool - San Miguel De Allende Magic Town Villa ondersteund?
Bij 3B House W/Pool - San Miguel De Allende Magic Town Villa kunnen gasten zowel met Visa, American Express en Mastercard als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Wat zijn de faciliteiten in de villa?
Tot de topfaciliteiten van de villa behoren gratis parkeren en een privézwembad. - ❓
Kan ik een werkplek bij 3B House W/Pool - San Miguel De Allende Magic Town Villa vinden?
Ja, 3B House W/Pool - San Miguel De Allende Magic Town Villa biedt een schrijftafel aan.